Informacija

Prikaži raspored, Excelsior Theatre, maj 2013

Prikaži raspored, Excelsior Theatre, maj 2013

Prikaži raspored, Excelsior Theatre, maj 2013
Predstave u Kazališnoj dvorani Excelsior, Ul. 28

Četvrtak, 9. maj, 10:00, Iznenađenja u Excelsior-u

Interaktivna emisija sorti
distribucija:
Cristian Nicolaie, Annemary Ziegler, Vasile Menzel, Mihaela Coveseanu, Robert Radoveneanu, Natalia Guberna
Režija: Cristian NicolaIe
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 70 min

Petak, 10. maj, 10.00, Zana Zorilor

posle Joana Slaviča
distribucija:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Car - stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Sveti petak - Jeanine Stavarache; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umjetnički pravac i dramatizacija: Ilinca Stihi
Scenografija i kostimi: Luana Dragoescu
Muzika: George Mark
Koreografija: Andreea Duta
Dizajn svjetla: Gheorghe Jipa; Dizajn zvuka: Mihnea Chelariu
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 80 min

Nedjelja, 12. maja, u 11.00 sati kokos koji se ne sluša

autor Ion Lucian
distribucija:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Medvjed - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mamut Labuta - Veronika Popescu; Korbul - Marijan Radulescu
Režija: Ion Lucian i Victor Radović
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Vasile Menzel
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 60 min

Utorak, 14. maj, 10:00, Iznenađenja u Excelsior-u

Interaktivna emisija sorti
distribucija:
Cristian Nicolaie, Annemary Ziegler, Vasile Menzel, Mihaela Coveseanu, Robert Radoveneanu, Natalia Guberna
Režija: Cristian NicolaIe
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 70 min

Utorak, 14. maj, 19h, 4 plesova

autor: Albert Espinosa
Španjolski prijevod: Luminita Voina-Raut
- prvi u zemlji -
distribucija:
Patricia - Annemary Ziegler; Babysitter - Ion Bechet; Brat - Tudor Parvu; Desiratul - Marian Radulescu; Vanjosul - Robert Robert Emanuel
Režija: Adriana Zaharia
Scenografija: Ana-Iulia Popov
Koreografija: Andreea Duta
Video koncept: Darie Armin Alexandru
Glazbena ilustracija: Adriana Zaharia
Zabava za mlade; prikaži vrijeme: 65 min

Srijeda, 15. maj, 10:00, Mary-Sa ... Magarac!

Komedija sa ... "pjesmama"
za djecu svih uzrasta
autor Ion Lucian
distribucija:
Medvjed - Ciprian Cojenel; Kokos - Annemary Ziegler; Motanul - Mihaela Coveseanu; Corbul - Robert Robert Emanuel / Ovidiu Usvat; Kunići - Silvana Ionescu; Magaria-Sa… Asin Intaiul - Robert Radoveneanu; Lisica - Alexandru Mike Gheorghiu; Wolf - Cristian Nicolaie; Privilegije - Cosmina Dobrota; Sova - Veronica Popescu

Četvrtak, 16. maj, 10:00, Mary-Sa ... Magarac!

Komedija sa ... "pjesmama"
za djecu svih uzrasta
autor Ion Lucian
distribucija:
Medvjed - Ciprian Cojenel; Kokos - Annemary Ziegler; Motanul - Mihaela Coveseanu; Corbul - Robert Robert Emanuel / Ovidiu Usvat; Kunići - Silvana Ionescu; Magaria-Sa… Asin Intaiul - Robert Radoveneanu; Lisica - Alexandru Mike Gheorghiu; Wolf - Cristian Nicolaie; Privilegije - Cosmina Dobrota; Sova - Veronica Popescu

Petak, 17. maja, u 10.00 sati Kokos bez slušanja

autor Ion Lucian
distribucija:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Medvjed - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mamut Labuta - Veronika Popescu; Korbul - Marijan Radulescu
Režija: Ion Lucian i Victor Radović
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Vasile Menzel
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 60 min

Nedelja, 19. maja, 11:00, Mala sirena

nakon H.C. Andersen
distribucija:
Mala sirena - Annemary Ziegler; Princ - Cristian Nicolaie; Vještica Barbara - Silvana Ionescu; Barun Schpitz - Vasile Menzel; Kornjača - Veronica Popescu; Kralj, dupin - Robert Radoveneanu; Triton, Calaul - stefan Velniciuc
Dramatizacija: Aleksandar Andy Kessler
Režija: Olimpia Arghir
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Henry Malineanu
Koreografija: Roxana Colceag
Predstava za djecu; Prikaži trajanje: 90 Min.

Ponedeljak, 20. maja, 10.00, Zana Zorilor

posle Joana Slaviča
distribucija:
Peter - Dan Clucinschi; Luca - Ciprian Cojenel; Matei - Ovidiu Usvat; Car - stefan Velniciuc; Murgul - Robert Radoveneanu; Sveti petak - Jeanine Stavarache; Zana Zorilor - Raluca Botez; Zane - Cosmina Dobrota, Veronica Popescu, Iulia Diana Samson
Umjetnički pravac i dramatizacija: Ilinca Stihi
Scenografija i kostimi: Luana Dragoescu
Muzika: George Mark
Koreografija: Andreea Duta
Dizajn svjetla: Gheorghe Jipa; Dizajn zvuka: Mihnea Chelariu
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 80 min

Utorak, 21. maj, 10:00 sati, Zemlja zlih

Autor: Carmen Dominte
distribucija:
Teme - Robert Radoveneanu; Kamir - Ion Bechet; Brick - Cristian Nicolaie; Riječi - Annemary Ziegler; Azija - Mihaela Coveseanu; Afeia - Cosmina Dobrota / Silvana Ionescu
Režija: Mihai Lungeanu
Scenografija i kostimi: Luana Dragoescu
Koreografija: Malina Andrei
Muzička ilustracija: Patricia Prundea
Predstava za djecu; Prikaži trajanje: 80 Min.

Srijeda, 22. maj, 10:00, Ljepotica i zvijer

posle Charlesa Perraulta
distribucija:
Otac - Stefan Velniciuc; Bella - Annemary Ziegler; Zvijer - Robert Radoveneanu; Tartuf - Silvana Ionescu; Patuljak - Ilie Gruzijska Petrica
Adaptacija: Marius Nina
Režija: Ion Lucian i Marius Nina
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Bogdan Caragea
Dječja predstava: trajanje emisije: 70 min

Četvrtak, 23. maj, 10:00, Ljepotica i zvijer

posle Charlesa Perraulta
distribucija:
Otac - Stefan Velniciuc; Bella - Annemary Ziegler; Zvijer - Robert Radoveneanu; Tartuf - Silvana Ionescu; Patuljak - Ilie Gruzijska Petrica
Adaptacija: Marius Nina
Režija: Ion Lucian i Marius Nina
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Bogdan Caragea
Dječja predstava: trajanje emisije: 70 min

Nedjelja, 26. maja, 11:00, Ljepotica i zvijer

posle Charlesa Perraulta
distribucija:
Otac - Stefan Velniciuc; Bella - Annemary Ziegler; Zvijer - Robert Radoveneanu; Tartuf - Silvana Ionescu; Patuljak - Ilie Gruzijska Petrica
Adaptacija: Marius Nina
Režija: Ion Lucian i Marius Nina
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Bogdan Caragea
Dječja predstava: trajanje emisije: 70 min

Utorak, 28. maj, 10:00, Mala sirena

nakon H.C. Andersen
distribucija:
Mala sirena - Annemary Ziegler; Princ - Cristian Nicolaie; Vještica Barbara - Silvana Ionescu; Barun Schpitz - Vasile Menzel; Kornjača - Veronica Popescu; Kralj, dupin - Robert Radoveneanu; Triton, Calaul - stefan Velniciuc
Dramatizacija: Aleksandar Andy Kessler
Režija: Olimpia Arghir
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Henry Malineanu
Koreografija: Roxana Colceag
Predstava za djecu; Prikaži trajanje: 90 Min.

Srijeda, 29. maj, u 10:00 sati Kokos bez slušanja

autor Ion Lucian
distribucija:
Cocoselul - Mihaela Coveseanu; Medvjed - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Mamut Labuta - Veronika Popescu; Korbul - Marijan Radulescu
Režija: Ion Lucian i Victor Radović
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Vasile Menzel
Dječja predstava; prikaži vrijeme: 60 min

Srijeda, 29. maj, 19:00, kontrabas

napisao Patrick Süskind
Prevod: Radu Beligan
distribucija:
Kontrabasist - Radu Gheorghe; Muza - Georgeta Ciocarlan
Specijalni gosti:
Pijanista Andreea Dobia
Emisija Radu Gheorghe
Glazbena koordinacija:
Tiberiu Oprea, Valentin Moloman, Daniel Stefanescu
Predstava za mlade od 14 godina i odrasle; prikaži vrijeme: 105 min

Četvrtak, 30. maja, 10:00, Mala sirena

nakon H.C. Andersen
distribucija:
Mala sirena - Annemary Ziegler; Princ - Cristian Nicolaie; Vještica Barbara - Silvana Ionescu; Barun Schpitz - Vasile Menzel; Kornjača - Veronica Popescu; Kralj, dupin - Robert Radoveneanu; Triton, Calaul - stefan Velniciuc
Dramatizacija: Aleksandar Andy Kessler
Režija: Olimpia Arghir
Scenografija: stefan Parvulescu
Muzika: Henry Malineanu
Koreografija: Roxana Colceag
Predstava za djecu; Prikaži trajanje: 90 Min.

Petak, 31. maj, 10:00, Mary-Sa ... Magarac!

Komedija sa ... "pjesmama"
za djecu svih uzrasta
autor Ion Lucian
distribucija:
Medvjed - Ciprian Cojenel; Kokos - Annemary Ziegler; Motanul - Mihaela Coveseanu; Corbul - Robert Robert Emanuel / Ovidiu Usvat; Kunići - Silvana Ionescu; Magaria-Sa… Asin Intaiul - Robert Radoveneanu; Lisica - Alexandru Mike Gheorghiu; Wolf - Cristian Nicolaie; Privilegije - Cosmina Dobrota; Sova - Veronica Popescu
Režija Ion Lucian
Pomoćnica direktora: Paula Sorescu-Lucian
Scenografija: Luana Dragoescu
Izvorna muzika: Bogdan Caragea
Koreografija: Ion Tugearu
Predstava za djecu; Prikaži trajanje: 80 Min.

Blagajna:
Utorak - Petak (09:30 - 17:30)
Nedjelja (10:00 - 13:00)
uveče, pred nastup
Informacije i rezervacije: 021.315.9736;
Cijena ulaznice:
Jutarnje emisije: 10.80 RON
Večernje kazališne predstave: 32,40 RON i 16,20 RON (sniženo za studente, studente i penzionere)

Oznake Dječje pozorište Dječje predstave


Video: Uplay+. ZOMBI pravidla chovani stream (Septembar 2021).